Taniec

Salsa

Tańce

Co to jest zumba? 
Zumba to innowacyjna metoda łącząca fitness z tańcami latynoskimi. 
Metoda, która zrewolucjonizowała rynek fitnessu i zmieniła zwykły trening w szaloną imprezę.
Gorące rytmy, energetyzująca muzyka, pozytywna energia i emocjonalna euforia - aż trudno uwierzyć, że wystarczy godzina zumby, by poczuć się jak na latynoskim parkiecie.
Zumba to fitness kształtujący sylwetkę, poprawiający kondycję, wyzwalający potężne dawki pozytywnej energii.
SALSA to popularny taniec latynoamerykański o pochodzeniu karaibskim. Rozwinął się szczególnie na Kubie i w Ameryce. Trudno opisać wszystkie style salsy. Różnią się one krokiem podstawowym, geometrią tańca, sposobem prowadzenie partnerki etc. 
Moja szkoła tańca w Nowym Targu proponuje kursantom widowiskową SALSĘ LA (Los Angeles styl na 1). Technika tego tańca jest bardzo intuicyjna, co powoduje, że można cieszyć się nim już od pierwszych zajęć, a zgłębienie jego tajników stanowi niezwykłe doświadczenie.
Już sama nazwa – salsa liniowa – obrazuje, jak taniec będzie wyglądał. Wszystkie figury prowadzone są po linii, a zmiana kierunku następuje przez podstawowy ruch zwany Cross Body. Dzięki takiej specyfice tańca, SALSĘ można wykonywać wszędzie, bez względu na miejsce. Na większej przestrzeni będzie tańczona bardzo ekspresyjnie, natomiast w zatłoczonych pomieszczeniach można tańczyć ją nieomal w miejscu.
W SALSIE LA partnerka ma dużo swobody, aby móc pokazać płynność ruchu, grację oraz piękne wyrafinowane stylingi. Natomiast zadaniem partnera jest wyeksponowanie partnerki w sposób podkreślający jej ruchy.
Kurs SALSY przeznaczony jest dla wszystkich, którzy cenią sobie elegancję w tańcu i kochają latynoamerykańskie rytmy. Zajęcia taneczne staram się dostosować do poziomu każdego uczestnika lekcji.
Organizuję również SALSOTEKI dla wszystkich uczniów i zaproszonych przez nich gości. Na parkiecie nie tylko możecie miło spędzić czas i poznać nowych ludzi, ale przede wszystkim poćwiczyć figury, które poznaliście na zajęciach.
BACHATA to gorący taniec rodem z Dominikany. Spośród innych karaibskich tańców wyróżnia go przede wszystkim niezwykła zmysłowość (być może dlatego jest tak popularny wśród zakochanych).
Na naszych lekcjach BACHATY poznacie przede wszystkim duży wachlarz figur, interesujących dipów (położeń partnerki) oraz zmysłowych kroków tanecznych. Nauczycie się również, jak ważne jest wyczucie swojego partnera lub partnerki oraz rytmu. 
Jeśli lubicie tańce latynoskie i muzykę latino nie mogliście trafić lepiej. BACHATA jest dla Was! Będzie to świetne uzupełnienie kursu salsy oferowanego przez moją szkołę tańca. Nawet krok podstawowy BACHATY jest trochę podobny do kroku salsy. Wyróżnia go charakterystyczny ruch bioder w momentach pauzy w salsie. 
Jeśli dopiero rozpoczynacie naukę tańców latynoamerykańskimi, BACHATA będzie cudownym początkiem tej fascynującej przygody. Już dziś zapraszam na mój kurs BACHATY w Nowym Targu.
Czy kiedykolwiek patrzyliście z podziwem na pary tańczące na parkiecie? Czy zdarzyło Ci się, że podobała Ci się dziewczyna, chciałeś z nią zatańczyć, ale brakowało Ci śmiałości i pewności co do własnych umiejętności? Czy marzyłaś o pięknym, porywającym tańcu i zazdrosnym spojrzeniu koleżanek? To właśnie dla Was organizowany jest kurs TAŃCA UŻYTKOWEGO.
Lekcje TAŃCA UŻYTKOWEGO przeznaczone są dla osób pragnących szybko nauczyć się tańca do dowolnej muzyki. Najważniejsza jest użytkowość i uniwersalność tanecznych kroków. Nie znajdziecie tu skomplikowanych układów. Na zajęciach z tańca użytkowego po prostu będziecie cieszyć się muzyką i ruchem.  
W trakcie kursu TAŃCA UŻYTKOWEGO poznacie nie tylko kroki, ale nauczycie się również prowadzenia oraz rozwiniecie poczucie rytmu. Te zajęcia przeznaczone dla każdego, kto w szybki sposób chce poznać podstawy tańca w parze.
Kurs TAŃCA UŻYTKOWEGO to doskonały wybór dla osób, które pragną poczuć się pewniej na parkiecie. Zwłaszcza przed tak ważnymi wydarzeniami jak studniówka, wesele czy bal karnawałowy. Wszyscy moi kursanci podczas imprez wykorzystują swoje umiejętności zdobyte na lekcjach tańca. Nauka TAŃCA UŻYTKOWEGO to także doskonałe rozwiązanie dla panów pragnących popracować nad trudną sztuką prowadzenia partnerki.
Zapraszam na moje zajęcia do szkoły tańca w Nowym Targu.