Kursy tańca

Chciałbyś rozpocząć przygodę z tańcem, nauczyć się nowego stylu lub podszlifować umiejętności? Sprawdź, które kursy tańca ruszają w najbliższym czasie i dołącz do nas!

 • Taniec Użytkowy
  i towarzyski
 • Taniec użytkowy to ten, w którym nie potrzebujesz partnera. Opanuj główne, proste przejścia i kroki dynamicznej disco samby, a zostaniesz królem każdej imprezy! W trakcie kursu tańca użytkowego poznasz nie tylko kroki, ale nauczysz się również podstaw prowadzenia i rozwiniesz poczucie rytmu. Z kolei na kursie tańca towarzyskiego nauczysz się podstawowych tańców standardowych i latynoamerykańskich. Dzięki temu już nigdy nie odmówisz zaproszenia na parkiet!

 • Pierwsze zajęcia 07.02.2023 r. (wtorek) godz. 20.20.  Zapraszamy serdecznie.

  Spółdzielczy Dom Kultury
  Ul. Kopernika 12
  34-400 Nowy Targ
  TEL.  666 255 235 lub 602 500 810

 • Salsa
 • Salsa to chyba najpopularniejszy latynoamerykański taniec. Jego ojczyzną są Karaiby, a najsilniej rozwinięty jest na Kubie. Salsa jest również nazwą muzyki, do której wykonuje się ten żywiołowy taniec. Dla kogo kurs salsy? Oczywiście dla wszystkich! A przede wszystkim dla tych, którzy nie mogą usiedzieć w miejscu, gdy słyszą muzykę latino. Jeśli więc masz gorący temperament i uwielbiasz dobrą zabawę – nauka salsy jest właśnie dla Ciebie.

 • Pierwsze zajęcia ( całkowicie od podstaw)  03.02.2023 r. (piątek) godz. 20.20

  Grupa początkująca początkująca - poniedziałek godz. 20.20

  Grupa średniozaawansowana  - czwartek 20.20

   

  grupa zaawansowana- wtorek godz.20.20

  Zapraszamy 

   


  Zapraszamy serdecznie.

  Spółdzielczy Dom Kultury
  Ul. Kopernika 12
  34-400 Nowy Targ
  TEL.  666 255 235 lub 602 500 810

 • Bachata
 • Bachata to taniec pochodzący z Dominikany. Rozbudzające wyobraźnię kroki i ruchy bioder, emocje i bliskość: z tym przede wszystkim kojarzy się bachata. Ten styl taneczny dodatkowo zachęca prostotą, dlatego jest polecany nawet dla osób, które dotychczas nie tańczyły wcale. Parom tanecznym bachata oferuje bogaty wachlarz figur i ciekawych dipów (położeń partnerki), ale najważniejsze i najatrakcyjniejsze w niej pozostaje wyczucie swojego partnera/ki, rytmu i zmysłowego kroku podstawowego.

 • Pierwsze zajęcia (całkowicie od podstaw) 03.02.2023 r. (piątek) godz. 20.20

  Grupa początkująca  ; poniedziałek godz. 20.20

  Grupa średniozaawansowana;  czwartek,  godz. 20.20 

  Grupa zaawansowana; wtorek godz.20.20

  Spóldzielczy Dom Kultury,

  Nowy Targ

   ul. Kopernika 12

  Tel. 666 255 235

 • Prywatne Lekcje Tańca
 • Prywatne lekcje tańca to doskonałe rozwiązanie dla osób, które pragną szybko nauczyć się tańczyć i chcą, by cała uwaga instruktora była skoncentrowana wyłącznie na nich. Intensywne zajęcia taneczne pod okiem doświadczonego nauczyciela pozwolą Ci szybciej opanować kroki, co jest szczególnie istotne, gdy zbliża się ważna impreza, a z Twoimi umiejętnościami tanecznymi nie jest najlepiej. Niewątpliwą zaletą jest też dostosowanie planu nauki do Twoich potrzeb, możliwości oraz czasu, jakim dysponujecie.

 • Intensywne zajęcia taneczne pod okiem doświadczonego instruktora z pewnością Wam to ułatwią. Niewątpliwą zaletą jest też dostosowanie planu nauki do Waszych potrzeb, możliwości oraz czasu, jakim dysponujecie. 

  Prywatne lekcje tańca to także dobra alternatywa dla nieśmiałych tancerzy, którzy (na razie) nie czują się swobodnie w większej grupie kursantów, a nie chcą rezygnować z tanecznych zajęć. Indywidualne treningi na pewno pomagają w budowaniu pewności siebie na parkiecie.

  Możesz wybrać dowolne tańce, których chciałbyś się nauczyć na prywatnych lekcjach. Tutaj to Ty decydujesz, kiedy i jak trenujesz.

  Lekcje prywatne stworzone zostały z myślą o osobach które:

  • ♦ nie mają odpowiednio dużo czasu na kurs trwający kilka tygodni
  • ♦ chcą podnieść swoje umiejętności taneczne lub powtórzyć trudniejsze kroki i układy
  • ♦ nie lubią zajęć grupowych

  Istnieje możliwość dojazdu do Klienta!

 • PIERWSZY TANIEC
 • Na pewno w dniu swojego ślubu chcecie wypaść jak najlepiej i zachwycić gości pierwszym tańcem. Na parkiecie nie czujecie się najlepiej, a czas goni? Nie martwcie się. Z przyjemnością pomogę się Wam przygotować do tego niezwykłego wydarzenia. Ułożę choreografię specjalnie dla Was, a jako weselny DJ pomogę także dobrać odpowiednią muzykę, jeśli nie macie wymarzonego utworu.

 • Nauka pierwszego tańca nie musi być trudna i stresująca. W trakcie indywidualnych spotkań w miłej atmosferze stworzymy wspólnie piękny układ dostosowany do Waszych umiejętności i preferencji. Zrobię, co w mojej mocy, abyście podczas swojego pierwszego tańca czuli się komfortowo i swobodnie. 

  A może na parkiecie jesteście jak ryby w wodzie, ale pragniecie zaskoczyć swoich gości weselnych nietuzinkowym układem tanecznym? Nie macie pomysłu na pierwszy taniec? Nic nie szkodzi. Razem na pewno coś wymyślimy i stworzymy niebanalną choreografię. Wasze taneczne show oczaruje gości.

  Jeśli chcecie razem ze mną stworzyć Wasz układ na pierwszy taniec, proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Lokalizacja kursów

Spół. Dom Kultury
34-400 Nowy Targ
al. Mikołaja Kopernika 12
kom.: 602 500 810
kom.: 666 255 235