DJ na studniówkę, imprezę i event

Nie ma dobrej imprezy bez dobrej muzyki, a dobrej muzyki – bez dobrego DJ-a. A dobry DJ to taki, dla którego praca jest jednocześnie prawdziwą pasją i który z jednakowym zaangażowaniem realizuje każde powierzone zlecenie. Jeśli organizujesz przyjęcie weselne, dużą imprezę w klubie czy firmowy event – DJ Yanush to właśnie ten DJ, którego szukasz. 

 

Wesele marzeń

Najlepszy wybór DJ-a na wesele

Najlepsza oprawa muzyczna i doskonała zabawa wszystkich gości to coś, co gwarantuję parom młodym jako DJ. Podczas wesela, na którym dbam o oprawę muzyczną, nie sposób się nudzić.

Po pierwsze dlatego, że zawsze proponuję różnorodną muzykę. Jako DJ nie jestem w żaden sposób ograniczony repertuarem. To Wy decydujecie, jaka muzyka powinna być grana na Waszym weselu. Repertuar mogę dobrać także wspólnie z Wami – dysponuję bardzo dużą bazą utworów – oraz grać muzykę wpisującą się w gust Waszych gości.

Po drugie, nie jestem jedynie DJ-em na weselach, lecz także wodzirejem i konferansjerem. Mam za sobą kompleksową obsługę licznych wesel, które na długo zapadły w pamięć gości państwa młodych. Animacje taneczne, zabawy weselne, skuteczna zachęta gości do wyjścia na parkiet, dodatkowe atrakcje – jestem w stanie zapewnić Wam to wszystko. Ponadto jako instruktor tańca układam choreografię oraz udzielam młodej parze lekcji pierwszego tańca, a także wykonuję dekoracje świetlne w nowoczesnej technologii. Dzięki tak bogatej ofercie usług oszczędzacie czas na szukanie oddzielnie DJ-a, animatora i nauczyciela tańca.

A czy dobry DJ może być tani? Proponuję konkurencyjne stawki – przekonajcie się sami!

Napiszcie do mnie lub zadzwońcie   ☏ 666 255 235
zapytajcie o szczegóły i sprawdźcie wolne terminy.

Przepis na wymarzone wesele

Wierzę, że każde przyjęcie ślubne jest wyjątkowe. To niezwykły dzień w Waszym życiu. Wymaga więc niezwykłej oprawy muzycznej i oświetleniowej. Dołożę zatem wszelkich starań, aby zrealizować Wasze wymarzone wesele. Do każdego klienta podchodzę indywidualnie, tak aby dopasować muzyczną oprawę do jego potrzeb.

Dobry DJ – czyli jaki?

Planując ważną imprezę każdy chce mieć pewność, że przygotowania przebiegną bez komplikacji, a efekt końcowy przekroczy oczekiwania gości. Jednym z elementów składowych gwarantujących dobrą zabawę jest oprawa muzyczna, dlatego warto się postarać, by zadbał o nią naprawdę dobry DJ. Można powierzyć to zadanie początkującym miłośnikom miksowania, bezpieczniej jednak jest zatrudnić doświadczonego DJ-a, który dodatkowo zadba o dobre samopoczucie gości i atrakcje dla nich.

Ja swoją przygodę z muzyką i tańcem rozpocząłem w 1992 roku. Lata doświadczeń oraz liczne opinie zadowolonych Klientów są najlepszą rekomendacją. Przez cały ten czas stale rozbudowywałem swoją ofertę DJ-a o nowe atrakcje (np. dekoracje światłem). Ukończyłem także wiele specjalistycznych kursów i szkoleń. Nie zmieniło się jednak moje podejście do pracy. Ciągle z taką samą pasją i zaangażowaniem realizuję każde nowe zlecenie.

Zawsze jestem DJ-em, nauczycielem tańca, wodzirejem na 100%. I to jest gwarantem mojego i Waszego sukcesu.

Jak wygląda współpraca ze mną?

Zapraszam na niezobowiązujące spotkanie, na którym będziemy mogli się poznać i porozmawiać o Waszych oczekiwaniach względem DJ-a, oświetlenia na weselu, dodatkowych atrakcji.

Jeżeli zdecydujecie się na współpracę ze mną, wówczas spisujemy stosowną umowę oraz pobieram zadatek na poczet wesela. Zadatek to gwarancja dla mnie i dla Was, że termin jest zarezerwowany i możecie być spokojni, że poprowadzę wesele osobiście. 

Następny krok to kolejne spotkanie już kilka tygodni przed weselem, na którym razem omówimy cały przebieg Waszej uroczystości (od momentu wejścia na salę po pierwszy taniec, zabawy weselne, podziękowanie dla rodziców i inne szczególne momenty tego dnia).

Pomogę urzeczywistnić wizje Waszego idealnego wesela. Sprawię, że nie będziecie musieli myśleć o oprawie imprezy, a skupili się wyłącznie na sobie i świetnej zabawie.

Ze mną nie musicie martwić się o swój pierwszy taniec. Jako instruktor tańca z przyjemnością pomogę Wam przygotować odpowiedni układ choreograficzny, nauczę kroków i dopasuję muzykę do Waszych upodobań.

Pamiętajcie, że nauka pierwszego tańca przed ślubem to zawsze bardzo przyjemna zabawa na zajęciach i olśniewający taniec na weselnym przyjęciu.

Ułożymy ciekawy układ taneczny i wybierzemy niebanalną muzykę na pierwszy taniec, tak abyście czuli się komfortowo, oczarowując zebranych gości w tym wyjątkowym dla Was dniu.