Dekoracja światłem

Chcesz nadać swojej imprezie niesamowitego charakteru i klimatu? Dzięki dekoracji światłem każde pomieszczenie zyska na atrakcyjności. Choć efekty świetlne mogą kojarzyć się przede wszystkim z klubową dyskoteką, to ich zastosowanie jest znacznie szersze – robią ogromne wrażenie niezależnie od miejsca, w którym zaaranżowano taneczny parkiet. Wesele, koncert, jubileusz, osiemnastka, studniówka: to tylko niektóre spośród wielu imprez okolicznościowych, o których oprawę świetlną warto zadbać. Odpowiednio dobrane światło jest pięknym elementem każdego przyjęcia.

Wybierz swój kolor

Oprawa świetlna imprezy – technologia LED

Oryginalna oprawa świetlna imprezy to rewelacyjny pomysł na nadanie dowolnemu wnętrzu zupełnie nowego charakteru. Dzięki świetlnej iluminacji w technologii LED można zmienić nie do poznania każde pomieszczenie.
 
Proponowane przeze mnie oświetlenie imprez daje ogromne możliwości wizualne. Odpowiednio dobrane światło może być piękną oprawą np. przyjęć weselnych czy innych imprez okolicznościowych. Sala weselna w jednej chwili wypełnia się nastrojowymi barwami, współgrającymi z wybranym przez młodą parę wystrojem wnętrza. Dekoracje światłem będą harmonijnym wykończeniem wnętrza. Wesele to czas niezwykły. Pozwólcie, aby ten moment – dosłownie – zaiskrzył dla Was olśniewającym blaskiem. 
 
Dekoracje światłem to również sprytny pomysł na ukrycie tych elementów wystroju, które nie pasują do Waszej koncepcji imprezy. Dzięki odpowiedniemu rozmieszczeniu oświetlenia LED i dobraniu właściwego koloru zmienicie każdą przestrzeń. Optycznie ją powiększycie, uczynicie bardziej przytulną lub po prostu ożywicie nieciekawe, puste ściany. Dopasujecie do swoich preferencji. Tylko spójrzcie…
 
Już od wielu lat współtworzę z moimi Klientami różnego rodzaju imprezy, dyskoteki, przyjęcia okolicznościowe. Stąd wiem, jak ważna jest właściwa oprawa świetlna takiego wydarzenia. Chętnie pomogę także Tobie w dobraniu odpowiedniej dekoracji świetlnej dla konkretnego miejsca i okazji. 
 
Staram się również stale rozbudowywać moją propozycję oświetlenia imprez o nowe elementy. W tym roku polecam zwłaszcza duży napis LOVE i świetlne serce. Ta szeroka na 4 metry dekoracja światłem to najnowszy trend tego sezonu. 
 
W celu bardziej szczegółowych informacji o ofercie, proszę o kontakt telefoniczny:
DJ Yanush
tel. 666 255 235
Zachęcam również do skorzystania z formularza kontaktowego.  

Szczegóły napisu LOVE:

► napis LOVE - 120 cm.  4 m szer. LED
SERCE 120 cm wys. 120 cm szer. LED
► kolor - dowolny