Zumba i aerobik

Zumba Janusz

Zumba, czyli muzyka, taniec, dobra forma

Co to jest Zumba?

Zumba to niezwykłe połączenie aerobiku i tańca zainspirowanego zmysłową muzyką latino. Wywodzi się z Kolumbii i jest stosunkowo „młodą” formą aktywności fizycznej – opracowano ją w latach 90. XX wieku. Choreografia zumby opiera się na różnych stylach. Wykorzystuje hip-hop, mambo, salsę, sambę, rumbę… a nawet taniec brzucha i sztuki walki.

Trening zumby może być doskonałą alternatywą dla kursu tańca https://www.djnowytarg.pl/kursy_tanca szczególnie dla tych osób, które chcą nie tylko zabłysnąć na parkiecie, lecz także zyskać dobrą formę fizyczną, bowiem zajęcia zumby to coś więcej niż taniec. To również trening modelujący wszystkie partie ciała, poprawiający kondycję i koordynację ruchową, a przede wszystkim pozwalający spalić trochę zbędnych kalorii. Podczas spotkań wykorzystujemy elementy treningu siłowego i cardio.

Świetna atmosfera, łatwe do zapamiętania kroki, kombinacje ruchów aktywujące całe ciało i energetyzująca muzyka – tego możecie spodziewać się na naszych tanecznych zajęciach w Nowym Targu. Wystarczy godzina zumby, by poczuć się jak na latynoskim parkiecie.

Dla kogo Zumba? 

Zumba to zajęcia fitness idealne niemal dla każdego. Wiek, umiejętności i kondycja fizyczna nie mają tu znaczenia. To właśnie ta uniwersalność czyni zumbę tak wyjątkową. Przyjazna formuła zajęć oraz prostota kroków sprawiają, że dobrze się bawimy już od pierwszych minut. I o to chodzi w zumbie – o świetną zabawę i pozytywną energię.

Czego możecie oczekiwać po zajęciach? 

ZUMBA to przede wszystkim ogromna dawka muzyki, optymizmu, tańca i fitnessu. Jeśli pragniecie poprawić swoje samopoczucie, a przy okazji popracować nad sylwetką, zapraszam na nasze taneczne zajęcia. Dobry nastrój gwarantowany!

W sprawie ZUMBY piszcie do mnie na


Aerobik – trening dla każdego

Jesteś gotowy na intensywne, dynamiczne ćwiczenia? Wybierz aerobik! To trening, na który może chodzić dosłownie każdy – nie ma tu żadnych ograniczeń. Ćwiczenia są intensywne, ale nie wyczerpujące fizycznie. Aerobik to optymalna forma aktywności zarówno dla tych, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z fitnessem, jak i dla osób systematycznie uprawiających sport. Twój wiek, sylwetka i kondycja nie są istotne. Najważniejszy jest sam ruch i fakt, że chcesz zrobić coś dobrego dla siebie i swojego zdrowia.

Co daje aerobik?

O tym, dlaczego warto się ruszać i dbać o formę wiedzą wszyscy – przynajmniej w teorii. Trening aerobowy, łączący rytmiczne ćwiczenia ruchowe, siłowe i rozciągające, poprawia siłę mięśni, rozciągliwość oraz wydajność układów: krążeniowego i oddechowego. Dodatkowo regularnie i poprawnie wykonywane ćwiczenia aerobowe doskonale wpływają na stan serca i płuc.

Co czeka na Was na zajęciach? 

  • proste, niezbyt męczące ćwiczenia,
  • spalanie tłuszczu,
  • rzeźbienie mięśni,
  • polepszenie metabolizmu
  • ogromna dawka dobrej zabawy!

Jeśli udało mi się zachęcić Cię do spróbowania swoich sił na sali treningowej, nie czekaj – skontaktuj się ze mną już dziś i zapisz na zumbę lub aerobik!

 

Tatra Aerobic

Aerobik – trening dla każdego

Grafik zajęć

Poniedziałek – AEROBIK  godz. 19.10
Wtorek – ZUMBA  godz. 19.10
Środa – AEROBIK  godz. 19.10
Czwartek – ZUMBA  godz. 19.10
Piątek – AEROBIK  godz. 19.10

 

Miejsce zajęć

SPÓŁDZIELCZY DOM KULTURY
UL. KOPERNIKA 12
34-400 NOWY TARG
Tel.  602 500 810